PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Obwód08.30 - 09.30Lazaro

Abs09.30 - 10.00Lazaro
Bieżnie Wzmacnianie08.30 - 09.30Kasia WoldanObwód08.30 - 09.30LazaroInterwał08.30 - 09.30Karolina Omańska

Abs09.30 - 10.00Karolina Omańska
Pilates08.30 - 09.30Ola Jaskólska
09.00 - 10.00 Pupomania09.00 - 10.00Kasia Kowalczyk
10.00 - 11.00 Abs10.00 - 10.30Kasia Kowalczyk

Sztangi10.30 - 11.30Kasia Kowalczyk

Bieżnie Wzmacnianie10.30 - 11.30Symetris Team
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Pilates17.00 - 18.00Ola Jaskólska

Bieżnie Intro17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Fit Ball17.00 - 18.00Karolina Omańska

Pupomania17.00 - 18.00Kasia Kowalczyk
Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola Jaskólska

Step / Bosu Power Shape17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Pupomania17.00 - 18.00Kasia Kowalczyk

Bieżnie Wzmacnianie17.00 - 18.00Karolina Omańska

Rowery17.00 - 18.00Jarek Wojciechowski
Interwał17.00 - 18.00Karolina Omańska

Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola Jaskólska
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia Woldan

Obwód18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Rowery18.00 - 19.00Maciek Paciorek
Obwód18.00 - 19.00Lazaro

bodyART18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Rowery18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Bieżnie19.15 - 20.15Ola Jaskólska

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Karolina Omańska

Lady Latino20.15 - 21.15Kasia Kowalczyk

Pilates20.30 - 21.30Ola Jaskólska
Sztangi18.00 - 19.00Karolina Omańska

Bieżnie Wzmacnianie18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Rowery18.00 - 19.30
20.00 - 21.00Jarek WojciechowskilubMaciek Paciorek

Abs19.00 - 19.30Katarzyna Socha

Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta

Deep Work19.30 - 20.30Ola Jaskólska

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
Pilates18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Obwód18.00 - 19.00Lazaro

Rowery18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Ola Jaskólska

bodyART20.30 - 21.30Ola Jaskólska

Pilates Intro20.30 - 21.30Kasia Woldan
Sztangi18.00 - 19.00Karolina Omańska

Bieżnie18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Rowery Intro18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Salsation19.30 - 20.30Maciej Sarnat

Fit Ball19.30 - 20.30Karolina Omańska
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Rowery19.15 - 20.45Jarek Wojciechowski

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Katarzyna Socha

Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Rowery17.00 - 18.00Jarek Wojciechowski
18.00 - 19.00 Rowery18.00 - 19.30Jarek Wojciechowski
19.00 - 20.00 Rowery19.15 - 20.45Jarek Wojciechowski
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Bieżnie Wzmacnianie08.30 - 09.30Kasia Woldan
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia Woldan
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan
Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Pilates Intro20.30 - 21.30Kasia Woldan
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Rowery18.00 - 19.00Maciek Paciorek
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Rowery20.00 - 21.00Maciek Paciorek
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Bieżnie Intro17.00 - 18.00Katarzyna SochaStep / Bosu Power Shape17.00 - 18.00Katarzyna Socha
18.00 - 19.00 Obwód18.00 - 19.00Katarzyna SochaBieżnie Wzmacnianie18.00 - 19.00Katarzyna Socha
19.00 - 20.00 Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Katarzyna SochaAbs19.00 - 19.30Katarzyna Socha
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Obwód08.30 - 09.30Lazaro

Abs09.30 - 10.00Lazaro
Obwód08.30 - 09.30Lazaro
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Obwód18.00 - 19.00LazaroObwód18.00 - 19.00Lazaro
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK