PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Obwód08.30 - 09.30LazaroFit Ball08.00 - 09.00Karolina OmańskaObwód08.30 - 09.30LazaroInterwał08.00 - 09.00Karolina OmańskaSztangi08.30 - 09.30Aleksandra Jaskólska
09.00 - 10.00 Summer Hit09.00 - 10.00Symetris Team
10.00 - 11.00 Abs10.00 - 10.30Symetris Team

Sztangi10.30 - 11.30Symetris Team

Bieżnie Wzmacnianie10.30 - 11.30Symetris Team
Obwód10.00 - 11.00Symetris Team
11.00 - 12.00 Abs11.00 - 11.30Symetris Team
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Pilates17.00 - 18.00Aleksandra Jaskólska

Bieżnie17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Fit Ball17.00 - 18.00Karolina Omańska

Summer Hit17.00 - 18.00Kasia Woldan
Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Aleksandra Jaskólska

Bieżnie17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Summer Hit17.00 - 18.00Lazaro

Bieżnie Wzmacnianie17.00 - 18.00Karolina Omańska
Interwał17.00 - 18.00Karolina Omańska

Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Aleksandra Jaskólska
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia Woldan

Obwód18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Rowery18.00 - 19.00Maciek Paciorek
Obwód18.00 - 19.00Lazaro

bodyART®18.00 - 19.00Aleksandra Jaskólska

Rowery18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Bieżnie19.30 - 20.30Aleksandra Jaskólska

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Karolina Omańska

Pilates20.30 - 21.30Aleksandra Jaskólska
Bieżnie Wzmacnianie18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Sztangi18.00 - 19.00Aleksandra Jaskólska

Rowery18.00 - 19.30
20.00 - 21.00Jarek WojciechowskilubMaciek Paciorek

Abs19.00 - 19.30Katarzyna Socha

Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta

deepWORK™19.30 - 20.30Aleksandra Jaskólska

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
Rowery18.00 - 19.00Jarek Wojciechowski

Pilates18.00 - 19.00Aleksandra Jaskólska

Obwód18.00 - 19.00Lazaro
Sztangi18.00 - 19.00Karolina Omańska

Bieżnie18.00 - 19.00Aleksandra Jaskólska

Rowery Intro18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Fit Ball19.30 - 20.30Karolina Omańska
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Rowery19.15 - 20.45Jarek Wojciechowski

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Katarzyna Socha

Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Rowery19.30 - 20.30Mariola Jamróz

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Aleksandra Jaskólska

Pilates20.30 - 21.30Aleksandra Jaskólska

Obwód20.30 - 21.30Maciek Paciorek
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Rowery18.00 - 19.30Jarek WojciechowskiRowery18.00 - 19.00Jarek Wojciechowski
19.00 - 20.00 Rowery19.15 - 20.45Jarek Wojciechowski
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Summer Hit17.00 - 18.00Kasia Woldan
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia Woldan
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan
Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Rowery18.00 - 19.00Maciek Paciorek
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Rowery20.00 - 21.00Maciek PaciorekObwód20.30 - 21.30Maciek Paciorek
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Bieżnie17.00 - 18.00Katarzyna SochaBieżnie17.00 - 18.00Katarzyna Socha
18.00 - 19.00 Obwód18.00 - 19.00Katarzyna SochaBieżnie Wzmacnianie18.00 - 19.00Katarzyna Socha
19.00 - 20.00 Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Katarzyna SochaAbs19.00 - 19.30Katarzyna Socha
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Obwód08.30 - 09.30LazaroObwód08.30 - 09.30Lazaro
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Summer Hit17.00 - 18.00Lazaro
18.00 - 19.00 Obwód18.00 - 19.00LazaroObwód18.00 - 19.00Lazaro
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK