PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Obwód08.30 - 09.30LazaroFit Ball08.00 - 09.00Karolina OmańskaObwód08.30 - 09.30LazaroInterwał08.00 - 09.00Karolina OmańskaSztangi08.30 - 09.30Ola Jaskólska
09.00 - 10.00 Summer Hit09.00 - 10.00Symetris Team
10.00 - 11.00 Abs10.00 - 10.30Symetris Team

Sztangi10.30 - 11.30Symetris Team

Bieżnie Wzmacnianie10.30 - 11.30Symetris Team
Obwód10.00 - 11.00Symetris Team
11.00 - 12.00 Abs11.00 - 11.30Symetris Team
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00 Pilates17.00 - 18.00Ola Jaskólska

Bieżnie17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Fit Ball17.00 - 18.00Karolina Omańska

Summer Hit17.00 - 18.00Kasia Woldan
Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola Jaskólska

Bieżnie17.00 - 18.00Katarzyna Socha
Summer Hit17.00 - 18.00Lazaro

Bieżnie Wzmacnianie17.00 - 18.00Karolina Omańska
Interwał17.00 - 18.00Karolina Omańska

Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola Jaskólska
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia Woldan

Obwód18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Rowery18.00 - 19.00Maciek Paciorek
Obwód18.00 - 19.00Lazaro

bodyART18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Rowery18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Bieżnie19.30 - 20.30Ola Jaskólska

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Karolina Omańska

Pilates20.30 - 21.30Ola Jaskólska
Bieżnie Wzmacnianie18.00 - 19.00Katarzyna Socha

Sztangi18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Rowery18.00 - 19.30
20.00 - 21.00Jarek WojciechowskilubMaciek Paciorek

Abs19.00 - 19.30Katarzyna Socha

Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta

Deep Work19.30 - 20.30Ola Jaskólska

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
Rowery18.00 - 19.00Jarek Wojciechowski

Pilates18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Obwód18.00 - 19.00Lazaro
Sztangi18.00 - 19.00Karolina Omańska

Bieżnie18.00 - 19.00Ola Jaskólska

Rowery Intro18.30 - 19.30Mariola Jamróz

Abs19.00 - 19.30Karolina Omańska

Fit Ball19.30 - 20.30Karolina Omańska
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Rowery19.15 - 20.45Jarek Wojciechowski

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Katarzyna Socha

Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Zumba20.30 - 21.30Maciej Sarnat
Abs19.00 - 19.30Kasia Woldan

Step / Bosu Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan

Rowery19.30 - 20.30Mariola Jamróz

Bieżnie Wzmacnianie19.30 - 20.30Ola Jaskólska

Pilates20.30 - 21.30Ola Jaskólska

Obwód20.30 - 21.30Maciek Paciorek
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
08.00 - 09.00 Sztangi08.30 - 09.30Ola Jaskólska
09.00 - 10.00
10.00 - 11.00 Sztangi10.30 - 11.30Symetris Team
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00 Sztangi18.00 - 19.00Kasia WoldanSztangi18.00 - 19.00Ola JaskólskaSztangi18.00 - 19.00Karolina Omańska
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

ŚRODA

PIĄTEK

SOBOTA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Pilates17.00 - 18.00Ola Jaskólska
18.00 - 19.00 Pilates18.00 - 19.00Ola Jaskólska
19.00 - 20.00
20.00 - 21.00 Pilates20.30 - 21.30Ola JaskólskaPilates20.30 - 21.30Ola Jaskólska
21.00 - 22.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Power Shape19.30 - 20.30Kasia Woldan
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
18.00 - 19.00 Rowery18.00 - 19.00Maciek PaciorekRowery18.30 - 19.30Mariola JamrózRowery18.00 - 19.30Jarek WojciechowskiRowery18.00 - 19.00Jarek Wojciechowski
19.00 - 20.00 Rowery19.15 - 20.45Jarek WojciechowskiRowery19.30 - 20.30Mariola Jamróz
20.00 - 21.00 Rowery20.00 - 21.00Maciek Paciorek
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
10.00 - 11.00 Abs10.00 - 10.30Symetris Team
11.00 - 12.00 Abs11.00 - 11.30Symetris Team
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
15.00 - 16.00
16.00 - 17.00
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00 Abs19.00 - 19.30Kasia WoldanAbs19.00 - 19.30Karolina OmańskaAbs19.00 - 19.30Katarzyna SochaAbs19.00 - 19.30Kasia WoldanAbs19.00 - 19.30Karolina Omańska
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

SOBOTA

NIEDZIELA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
17.00 - 18.00 Zdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola JaskólskaZdrowy kręgosłup17.00 - 18.00Ola Jaskólska
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

ŚRODA

PIĄTEK

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji
PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Deep Work19.30 - 20.30Ola Jaskólska
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

ŚRODA

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA NIEDZIELA
19.00 - 20.00 Yoga19.00 - 20.30Iwona Wenta
20.00 - 21.00
Kliknij na nazwie zajęć aby otrzymać więcej informacji

ŚRODA