Aleksandra Jaskólska

Aleksandra Jaskólska

Żyj świadomie, z otwartymi oczami. Przeżywaj w pełni każdą chwilę, Tu i Teraz. Aktywnie poszukuj prawdy na temat siebie i świata.

Pasjonatka tańca, sportu i muzyki. Instruktor fitness z 18-letnim doświadczeniem. Stale poszerza swoje kwalifikacje, biorąc udział w konwencjach, szkoleniach i warsztatach. Na swoich zajęciach stawia na
profesjonalizm, technikę i bezpieczeństwo. Uwielbia motywować do największego wysiłku nawet tych najbardziej leniwych i opornych. Fitness to jej praca, pasja, uzależnienie i styl życia… Ostatnio zafascynowana technikami relaksacyjnymi, ćwiczeniami oddechowymi i metodami pracy z energią.

Specjalizacje: Pilates, bodyART®, deepWORK™, Bieżnie, Sztangi.

Gwarantuje: Profesjonalizm, niepowtarzalną atmosferę, mocny trening i wysiłek, który się opłaca.

 • Abs

  ABS- Atak na mięśnie brzucha i pleców
  Abs

  Atak na mięśnie brzucha i pleców

  30 minutowy trening w całości prowadzony na matach. W trakcie zajęć wzmacniamy, kształtujemy, rzeźbimy mięśnie brzucha i grzbietu.

  Kategoria

  • Siła
  • Spalanie
  • Wzmacnianie
  Grafik
 • Bieżnie

  Czy będziecie z nami chodzić?
  Bieżnie

  Będziesz z nami chodzić?

  Specjalny program treningowy dający nieograniczone możliwości przy zmniejszonym obciążeniu stawów. Bieżnie Walk&Shape są nowością na rynku fitness, którą warto wypróbować. Fenomen tkwi w specjalnych, bezsilnikowych, wąskich bieżniach napędzanych „własną” siłą. Dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad swoim ciałem i obciążeniem. Bieżnie uniesione są lekko do góry, dzięki czemu świetnie imitują górskie wędrówki.

  Program Bieżnie Walk&Shape jest przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zawiera w sobie nieograniczone możliwości treningów i w znacznie mniejszy sposób obciąża stawy. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem bieżni oraz dodatkowego sprzętu.

  Dzięki Bieżniom Walk&Shape:

  Dzięki walk & shape

  • stracisz zbędne kilogramy
  • wyrzeźbisz mięśnie
  • wzmocnisz ciało
  • wysmuklisz sylwetkę
  • odczujesz fizyczną i umysłową równowagę
  • skutecznie zredukujesz stres

  Kategoria

  • Kondycja
  • Spalanie
  • Wzmacnianie
  Grafik
 • Bieżnie + POŚLADKI

  System ćwiczeń, który opiera się na specjalnych, bezsilnikowych bieżniach napędzanych własną siłą w połączeniu z innymi przyrządami gimnastycznymi. Dzięki tym innowacyjnym zajęciom stracisz zbędne kilogramy, wyrzeźbisz mięśnie( dolne partie – biodra, uda, pośladki), wzmocnisz ciało, wysmuklisz sylwetkę, odczujesz fizyczną i umysłową równowagę oraz skutecznie zredukujesz stres.

 • Bieżnie Wzmacnianie

  .

  Trening Bieżnie Wzmacnianie jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn we wszystkich grupach wiekowych. Zawiera w sobie nieograniczone możliwości treningów i w znacznie mniejszy sposób obciąża stawy. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem bieżni kinetycznych (napędzanych siłą swoich nóg) oraz dodatkowego sprzętu, za pomocą którego uczestnicy wzmocnią i wyrzeźbią swoje ciało, a także doprowadzą do utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej.

  Ćwiczenia na bieżniach przeplatane są elementami treningu wzmacniającego. Takie połączenie powoduje wzrost wytrzymałości uczestników, a także rozwój tkanki mięśniowej nie tylko dolnych, ale także górnych partii ciała.

  Grafik
 • bodyART®

  bodyART® to niezwykły trening z nurtu body&mind. Został stworzony w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, teorię Yin&Yang oraz teorię pięciu żywiołów. Spokojny, płynny i zrównoważony, a jednocześnie niesamowicie energetyczny, rozgrzewający i funkcjonalny.

  bodyART® to holistyczny trening, który obejmuje swym działaniem zarówno nasze ciało, jak i umysł, prowadząc w rezultacie do fizycznej i psychicznej harmonii i równowagi. Ta starannie opracowana metoda treningowa zapewnia poprawne działanie całego ciała poprzez funkcjonalny trening siłowy i trening stabilizacyjny. Wyjątkowy dobór ćwiczeń i pozycji sprawia, że ciało przełamuje niewłaściwe wzorce ruchu, nabiera
  siły i elastyczności, podczas gdy umysł w tym czasie odpoczywa, wycisza się i uspokaja.

  Trening bodyART® został stworzony nie tylko dla kobiet. Świetnie odnajdują się w nim również mężczyźni, odczuwając zbawienny wpływ ćwiczeń na siłę, wytrzymałość, gibkość i mobilność ciała. Fantastyczny i niezwykły, magiczny i wyjątkowy, bodyART® jest od 20 lat doceniany na całym świecie. Został uznany za najlepszy koncept treningu w USA (ECA East Coast Alliance).

  Grafik
 • deepWORK™

  deepWORK™

  deepWORK™ to nowy, wyjątkowy wymiar treningu funkcjonalnego, atletyczny, prosty i wyróżniający się na tle innych znanych programów. Energetyczny trening oparty na pięciu elementach: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody, które z kolei symbolizują różne źródła energii. Program deepWORK™ bazujący na koncepcji Yin i Yang, zaprojektowano tak, aby zawsze łączył w sobie napięcie i rozluźnienie mięśni oraz ćwiczenia oddechowe – kompleksowy trening funkcjonalny.

  Zanim trening się rozpocznie dajemy sobie moment na wyłączenie się – ze wszystkiego, co nas zajmuje w życiu codziennym. Początek treningu to spokojna, łatwa, funkcjonalna rozgrzewka.

  Będziemy wykonywać różne sekwencje, tak żeby tylko pobudzić mięśnie, wydłużyć je, rozgrzać kończyny i stawy. Główną część lekcji stanowią przyspieszenia, dynamiczne kombinacje ćwiczeń. Dochodzisz wtedy do momentu, kiedy myślisz, że jesteś już zbyt zmęczony… ale ten koncept treningowy uzmysławia Ci, że jesteś w stanie pójść dalej niż kiedykolwiek Ci się wydawało.

  Grafik
 • Fit Mama

  FIT MAMA – zajęcia dla mam, które chcą wrócić do formy po ciąży, a nie mają z kim zostawić swoich pociech na czas treningu. Ćwiczymy razem z dziećmi, wzmacniając mięśnie całego ciała. Wyszczuplamy brzuch i wysmuklamy talię, poprawiamy kondycję kręgosłupa, ujędrnieniamy skórę, wzmacniamy mięśnie głebokie, w tym mięśnie dna miednicy. Dodatkowym atutem tych zajęć jest

  FIT MAMA – zajęcia dla mam, które chcą wrócić do formy po ciąży, a nie mają z kim zostawić swoich pociech na czas treningu.
  Ćwiczymy razem z dziećmi, wzmacniając mięśnie całego ciała. Wyszczuplamy brzuch i wysmuklamy talię, poprawiamy kondycję kręgosłupa, ujędrnieniamy skórę, wzmacniamy mięśnie głebokie, w tym mięśnie dna miednicy.
  Dodatkowym atutem tych zajęć jest wspólna zabawa z maluszkami i możliwość spotkania innych mam z dziećmi w podobnym wieku. Poprawa samopoczucia i wzrost poziomu hormonów szczęścia – gwarantowane!
  Zajęcia poprowadzą nasze doświadczone FIT MAMY trenerki: Alelsandra Jaskólska i Karolina Omańska. Zapraszamy wszystkie mamy z maluszkami od 4 miesiąca do 7 roku życia.
  FIT MAMA w każdy wtorek i piątek o 9:30

  Grafik
 • Pilates

  Harmonia ciała i umysłu
  Pilates

  Harmonia ciała i umysłu

  Zajęcia wzmacniające z nurtu BODY&MIND. Metoda Pilates korzystnie wpływa na całe ciało. Koryguje wady postawy, zwiększa wydolność fizyczną , wzmacnia koncentrację i podnosi jakość życia. Poprzez te ćwiczenia dążymy do osiągnięcia harmonii ciała i umysłu. Łączą w sobie trzy cele: zwiększenie siły, polepszenie koordynacji ruchów oraz zwiększenie elastyczności ciała.

  Dzięki połączeniu ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i rozluźniających mamy silne plecy, piękne nogi, sprężyste mięśnie brzucha i jędrne pośladki. Uwalniamy się od codziennych stresów i uczymy się spokojnego, relaksującego sposobu oddychania oraz aktywujemy pracę mięśni głębokich. Zajęcia te przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek czy sprawność fizyczną.

  Kategoria

  • Body & Mind
  • Siła
  • Wzmacnianie
  Grafik
 • Step / Bosu Power Shape

  Podczas tego treningu wyrzeźbisz i wzmocnisz całe ciało. Zajęcia ukierunkowane są na intensywne modelowanie ramion, pleców, brzucha, jak również dolnych partii ciała – jędrnych pośladków i smukłych nóg. Dla
  najlepszych efektów wykonujemy urozmaicone ćwiczenia z użyciem piłek BOSU lub stepów, w zależności od planu instruktora 🙂 Stosujemy różne techniki treningowe, aby za każdym razem pobudzać mięśnie w inny sposób.

  Trening nie zawiera skomplikowanych choreografii. Jest prosty, ale intensywny. Wymaga dużego wydatku energetycznego, zatem daje również efekty w postaci spalania zbędnych kalorii. Nadmiar tkanki tłuszczowej
  zamienisz na zgrabną, wymodelowaną, sportową sylwetkę.

  Grafik
 • Sztangi

  W grupie siła!

  Efektywny trening wytrzymałości siłowej z wykorzystaniem sztang z regulowanym obciążeniem. Opiera się on na zestawie ćwiczeń mających swoje korzenie na siłowni (squat, martwy ciąg, wyciskanie, podrzut, wyciskanie francuskie) z wykorzystaniem umiarkowanych obciążeń oraz dużej liczby powtórzeń.

  Zróżnicowanie ciężaru sztangi pozwala na pełną indywidualizację każdych zajęć uwzględniając wiek, płeć, zaawansowanie i siłę fizyczną ćwiczącego. Zmiana choreografii i muzyki co 3 miesiące daje możliwość poprawnego opanowania nowego programu, doskonalenie techniki wykonania ćwiczeń oraz obserwowania efektów treningu.

  Regularny trening gwarantuje smuklejszą sylwetkę, utratę tkanki tłuszczowej na rzecz pięknego zarysu mięśnia (tzw. definicji), wzrost siły i wytrzymałości mięśni bez nadmiernego zwiększenia ich obwodów.

   

  Kategoria

  • Kondycja
  • Siła
  • Spalanie
  • Wzmacnianie
  Grafik
 • Zdrowy kręgosłup

  profilaktyka i terapia w jednym

  Trening składa się z szeregu specjalistycznych ćwiczeń oraz wielu technik terapeutycznych. Zajęcia minimalizują skutki przeciążeń narządu ruchu, uelastyczniają mięśnie i zmniejszają ich napięcie oraz poprawiają stabilizację kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajęcia polecane dla osób zdrowych jako zajęcia prozdrowotne, jak również dla osób z niegroźnymi dysfunkcjami kręgosłupa.

  Kategoria

  • Body & Mind
  • Wzmacnianie
  Grafik