Sandra Drabik

Sandra Drabik

Sandra Drabik „sport doskonali nie tylko ciało, ale i duszę ” Absolwentka fizjoterapii na Uniwersytecie im.Jana Kochanowskiego w Kielcach. Kocha sport pod każdym względem, ale jej pasją i specjalizacją są sporty walki. Wielokrotna Mistrzyni Polski w Kick-boxingu oraz boksie Mistrzyni Świata,Mistrzyni Europy w Kick-boxingu. V-ce Mistrzyni I Igrzysk Europejskich w boksie. Na treningach i zajęciach z Sandra poznasz smak walki z samym sobą i zrozumiesz co to prawdziwe wyzwanie.

22243825_865049570331827_1036647997_o

22279263_865049380331846_1201034162_o(2)

 • Abs

  ABS- Atak na mięśnie brzucha i pleców
  Abs

  Atak na mięśnie brzucha i pleców

  30 minutowy trening w całości prowadzony na matach. W trakcie zajęć wzmacniamy, kształtujemy, rzeźbimy mięśnie brzucha i grzbietu.

  Kategoria

  • Siła
  • Spalanie
  • Wzmacnianie
  Grafik
 • Bieżnie Wzmacnianie

  .

  Trening Bieżnie Wzmacnianie jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn we wszystkich grupach wiekowych. Zawiera w sobie nieograniczone możliwości treningów i w znacznie mniejszy sposób obciąża stawy. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem bieżni kinetycznych (napędzanych siłą swoich nóg) oraz dodatkowego sprzętu, za pomocą którego uczestnicy wzmocnią i wyrzeźbią swoje ciało, a także doprowadzą do utraty nadmiernej tkanki tłuszczowej.

  Ćwiczenia na bieżniach przeplatane są elementami treningu wzmacniającego. Takie połączenie powoduje wzrost wytrzymałości uczestników, a także rozwój tkanki mięśniowej nie tylko dolnych, ale także górnych partii ciała.

  Grafik
 • Functionl Cardio Shape (obwód)

  Specyfika treningu:

  Kompleksowy trening łączący elementy treningu funkcjonalnego z elementami cardio, wykonywany na stacjach, tworzących tzw. obwód.

  Trening rozpoczyna się kilkuminutową, dynamiczną rozgrzewką, która przygotowuje do wysiłku w części głównej, w której osoba ćwicząca ma za zadanie wykonać w jednej serii (obwodzie) kilka/kilkanaście następujących po sobie ćwiczeń. Odpoczynek między ćwiczeniami wynosi od kilkunastu do kilkudziesięciu sekund, natomiast między obwodami 60-120 sekund.

  Każde ćwiczenie ukierunkowane jest na inną partię mięśni, dzięki temu, mimo nieustannego wysiłku całego organizmu, nie ulegają one przeciążeniom. Ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała lub prostymi przyrządami typu hantle, gumy, piłki. Zajęcia kończą się tzw. cool down (ochłodzeniem organizmu) – w którym wykonujemy ćwiczenia rozciągające  o niskiej intensywności. Dzięki temu unikniemy zakwasów i kontuzji.

  Aby efekt treningu obwodowego był skuteczny, należy wykonywać go 3-4 razy w tygodniu.

  Cel:

  - kształtowanie wszystkich głównych grup mięśniowych,

  - szybkie spalenie kalorii,

  - poprawa ogólnej wytrzymałości,

  - wzmocnienie mięśni głębokich.

  Dla kogo:

  Uniwersalny trening przeznaczony bez wyjątku dla wszystkich osób bez względu na ich wiek, płeć, wagę, czy stopień wytrenowania.

  Zalety:

  - różnorodność i uniwersalność,

  - zwiększenie stabilności stawów i wzmocnienie ścięgien, a co za tym idzie zmniejszenie ryzyka kontuzji i urazów,

  - połączenie zalet treningu cardio i siłowego,

  - systematycznie wykonywany trening daje szybkie rezultaty.