Aleksandra Jaskólska – Fitness Klub SYMETRIS | Najlepszy klub fitness w Kielcach

Aleksandra Jaskólska

Instruktor fitness z 18-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych. Fitness to jej praca, pasja, uzależnienie i styl życia. Swoje kwalifikacje regularnie poszerza podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji w Polsce i za granicą.

Certyfikowany instruktor wielu form treningowych: Step, Dance Choreo, Sztangi, TBC, Shape, Zdrowy Kręgosłup. Instruktor Pilates na poziomie 1 i 2 – uczennica londyńskiego Instytutu Pilatesa Michaela Kinga. Jedyny w Kielcach Instruktor Deep Work na poziomie Advance. Członek ekipy Deep Work Polska.Jedyny w Kielcach Instruktor bodyART®. Trener personalny, ze specjalizacją w treningu prozdrowotnym. Na swoich zajęciach Ola stawia na profesjonalizm, technikę i bezpieczeństwo, stwarzając jednocześnie niepowtarzalną i przyjazną atmosferę.

„Uwielbiam motywować do największego wysiłku nawet tych najbardziej leniwych i opornych. Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Każdy kolejny robi się łatwiejszy. A kiedy zaczynasz zauważać zmiany, wtedy przyjście na trening jest Twoją ulubioną chwilą w ciągu dnia.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

  • UDOSTĘPNIJ: