Kadra Symetris – Fitness Klub SYMETRIS | Najlepszy klub fitness w Kielcach

Kadra Symetris

Aleksandra Jaskólska
Aleksandra Jaskólska

Instruktor fitness z 18-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych. Fitness to jej praca, pasja, uzależnienie i styl życia. Swoje kwalifikacje regularnie poszerza podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji w Polsce i za granicą.

Certyfikowany instruktor wielu form treningowych: Step, Dance Choreo, Sztangi, TBC, Shape, Zdrowy Kręgosłup. Instruktor Pilates na poziomie 1 i 2 – uczennica londyńskiego Instytutu Pilatesa Michaela Kinga. Jedyny w Kielcach Instruktor Deep Work na poziomie Advance. Członek ekipy Deep Work Polska.Jedyny w Kielcach Instruktor bodyART®. Trener personalny, ze specjalizacją w treningu prozdrowotnym. Na swoich zajęciach Ola stawia na profesjonalizm, technikę i bezpieczeństwo, stwarzając jednocześnie niepowtarzalną i przyjazną atmosferę.

„Uwielbiam motywować do największego wysiłku nawet tych najbardziej leniwych i opornych. Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Każdy kolejny robi się łatwiejszy. A kiedy zaczynasz zauważać zmiany, wtedy przyjście na trening jest Twoją ulubioną chwilą w ciągu dnia.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Katarzyna Socha
Katarzyna Socha

Instruktor fitness w specjalnościach: Instruktor Indoor Walking oraz Active Walking, instruktor ICG (Indoor Cycling), licencjonowany trener Blackroll, trener treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem systemów podwieszonych, kettlebells, tubbing, piłek, stepów, bosu itp. Swoją wiedzę wykorzystuje w prowadzeniu zajęć grupowych oraz w treningu funkcjonalnym. Pozytywnie uzależniona od aktywności fizycznej, która towarzyszy jej od najmłodszych lat. Z wykształcenia architekt krajobrazu. Przez kilka lat regularnie uczestniczyła w zajęciach fitness, szczególnie Indoor Cycling i Indoor Walking, które były jej sposobem na chandrę i lepsze samopoczucie. Nie boi się mocnego treningu i nowych wyzwań. Zwolenniczka racjonalnego żywienia i aktywnego trybu życia. Solidna praca i dobrze zaplanowany program treningowy to najważniejsze elementy w osiąganiu zamierzonych celów. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, a jej nową pasją są biegi górskie.

„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Dagmara Mostowska
Dagmara Mostowska

Instruktorka fitness, pływania i trenerka personalna. Propagatorka aktywnego wypoczynku, organizator turystyki dzieci i młodzieży Flow Fit. Była zawodniczka akrobatyki sportowej zaprasza do zdrowego ruchu!

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Jarek Wojciechowski
Jarek Wojciechowski

Instruktor ICG – międzynarodowa licencja A. Sport to jego pasja i sposób na życie. Pozytywnie zakręcony na punkcie kolarstwa górskiego, które z powodzeniem uprawiał przez ponad 20 lat. Ponieważ lubi badać granice wytrzymałości swojego organizmu jego nowym hobby stały się górskie biegi ultra. Od kilkunastu lat związany jest z Indoor Cycling i szkołą Tomahawka. Tam ukończył szkolenia i zdobył licencje instruktorskie. Od 10 lat prowadzi zajęcia w klubach fitness, przekazując uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie. Jarek na swoich zajęciach gwarantuje przede wszystkim profesjonalizm, luz i hity zawsze na czasie.

„Im ciężej tym przyjemniej… Nie ma takiej góry na świecie, której nie da się podejść jeżeli nie można jej pojechać…”

Rola w klubie: Trener personalny i instruktor zajęć fitness

Maciej Paciorek
Maciej Paciorek

Uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, zdeterminowany. Prowadząc swojego bloga „Moja Przemiana” stał się motywacją dla wielu ludzi. Promuje zdrowy styl życia, podkreśla rolę regularnego i racjonalnego odżywiania, zaraża sportową pasją, jaką jest niewątpliwie rower. Na zajęciach ROWERY gwarantuje świetną zabawę, mocny trening z uśmiechem na ustach oraz litry przelanego potu. Uwielbia łamać granice, bić rekordy i wyznaczać ambitne cele.

„Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Katarzyna Woldan
Katarzyna Woldan

Absolwentka Studium Muzyczno-Ruchowych Form przy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness. W latach 2003-2009 pracownik metodyczny, Master Trainer i Prezenter Centrum Edukacji Fitness Aerofit. Togu B.co Instructor, Walking Program Instructor, CrossCore® Master Instructor. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów fitness. Prowadzi zajęcia ruchowe i pracuje jako instruktor oraz trener personalny od 20 lat. Obecnie fitness menadżer w Fitness Klubie SYMETRIS Kielce, Prezenter i Master Trener CPF Wrocław, fitness menadżer FitStyle.

Fitness to od lat jej pasja i styl życia. Uczestnikom swoich zajęć powtarza: Zacznij – kiedy inni szukają wymówek, ćwicz – kiedy inni wciąż marzą, nie poddawaj się – kiedy inni rezygnują.

„Znajdź pracę, którą kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Magdalena Zebzda
Magdalena Zebzda

Pasjonatka zdrowego odżywiania, fitnessu oraz siłowni. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Ukończyła kurs trenera personalnego oraz szkoleniem I stopnia z zakresu dietetyki i suplementacji. Cały czas się rozwija i pogłębia swoją wiedzę zarówno z zakresu treningu jak i żywienia. Jej celem jest pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki dbając o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz indywidualne podejście do każdego trenującego. Na treningu stara się zarażać swoją energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę, że dieta to nie kara, a zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowsze.

„Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę.”

Rola w klubie: Trener personalny i pracownik recepcji

Klaudia Chrzęszczyk
Klaudia Chrzęszczyk

Od progu powita Cię uśmiechem. Obsłuży, doradzi i odpowie na każde pytanie.

Rola w klubie: pracownik recepcji

Sylwia Saletra
Sylwia Saletra

Od progu powita Cię uśmiechem. Obsłuży, doradzi i odpowie na każde pytanie.

Rola w klubie: pracownik recepcji

Agnieszka Siuda
Agnieszka Siuda

Agnieszka jest instruktorem fitness od siedmiu lat. Prowadzi głównie dynamiczne formy zajęć. Na zajęciach zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Przekonajcie się sami 🙂

,,Jeśli chcesz spalić kalorie w miłym towarzystwie, zapraszam na zajęcia!"

Rola w klubie: instruktor zajęć fitness

Mariola Jamróz
Mariola Jamróz

Instruktor ICG – międzynarodowa licencja A. Instruktor zajęć grupowych na rowerach.

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness, prowadząca analizy składu ciała

Maciej Orlik
Maciej Orlik

Rola w klubie: sprawy techniczne, instruktor narciarstwa i windsurfingu

Maciej Sarnat
Maciej Sarnat

Instruktor Zumba Fitness, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba oraz Instruktor Salsation Elite. Programy Dance Fitness od 4 lat są jego sposobem na życie. Nie wyobraża sobie dnia bez zajęć. Energią, uśmiechem i niesamowitą otwartością do ludzi zaraża swoich klientów. Przyjdź i przekonaj się sam. Wchodząc na salę fitness zapomnisz o nurtujących Cię tematach i problemach i wejdziesz do świata Dance i Latino, gdzie zaznasz różnych styli tańca. Do zobaczenia na sali!

„Dla mnie najważniejsza jest wspaniała zabawa, podczas której nie czujemy, że chudniemy.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

  • UDOSTĘPNIJ: