bodyART®

bodyART® to niezwykły trening z nurtu body&mind. Został stworzony w oparciu o Tradycyjną Medycynę Chińską, teorię Yin&Yang oraz teorię pięciu żywiołów. Spokojny, płynny i zrównoważony, a jednocześnie niesamowicie energetyczny, rozgrzewający i funkcjonalny.

bodyART® to holistyczny trening, który obejmuje swym działaniem zarówno nasze ciało, jak i umysł, prowadząc w rezultacie do fizycznej i psychicznej harmonii i równowagi. Ta starannie opracowana metoda treningowa zapewnia poprawne działanie całego ciała poprzez funkcjonalny trening siłowy i trening stabilizacyjny. Wyjątkowy dobór ćwiczeń i pozycji sprawia, że ciało przełamuje niewłaściwe wzorce ruchu, nabiera
siły i elastyczności, podczas gdy umysł w tym czasie odpoczywa, wycisza się i uspokaja.

Trening bodyART® został stworzony nie tylko dla kobiet. Świetnie odnajdują się w nim również mężczyźni, odczuwając zbawienny wpływ ćwiczeń na siłę, wytrzymałość, gibkość i mobilność ciała. Fantastyczny i niezwykły, magiczny i wyjątkowy, bodyART® jest od 20 lat doceniany na całym świecie. Został uznany za najlepszy koncept treningu w USA (ECA East Coast Alliance).