INDOOR CYCLING.

Tego rodzaju trening to dobre przygotowanie do długich wędrówek czy kolarskich wyścigów, ale decydują się na niego również osoby, którym zależy na utracie wagi. Nie wymaga on ponadprzeciętnego przygotowania technicznego. To także dobre wyjście dla tych, którzy cierpią na bóle pleców – taki trening nie wpłynie negatywnie na układ kostno-stawowy.

Zajęcia z serii cycling są obecnie jedną z najbardziej rozwijających się form fitness. Uzyskały rzeszę zwolenników dzięki swojej prostocie, efektywności i mnogości form ćwiczeń.

To doskonały pomysł dla fanów zajęć grupowych i tych, którzy lubią jazdę na rowerze stacjonarnym. Nad przebiegiem treningu czuwa trener, który odpowiednio dobiera tempo i rodzaj ćwiczeń.

Trening składa się z rozgrzewki, części głównej i stretchingu. Budowa roweru stacjonarnego pozwala na kontrolowanie poziomu wysiłku, co stanowi formę ruchu bezpieczną, a zarazem intensywną.

Rowery Technogym Group Cycle posiadają pomiar mocy, tempa i dystansu, co daje szerszy obraz treningu

Zalety zajęć:

  • poprawiają wydolność serca i układu krążenia,
  • wzmacniają odporność organizmu bez zbędnego obciążania stawów i więzadeł.
  • zajęcia prowadzone są z zastosowaniem systemu pomiaru tętna SUUNTO co daje pełną kontrolę poziomu wysiłku.
  • wzmacniają mięśnie,
  • redukują zbędne kilogramy
  • harmonijne modelują sylwetkę.

Czas trwania zajęć: 60 min i 90 min

Zajęcia prowadzi Jarek Wojciechowski

Instruktor ICG – międzynarodowa licencja A.

Sport to jego pasja i sposób na życie. Jest także trenerem personalnym

Pozytywnie zakręcony na punkcie kolarstwa górskiego, które z powodzeniem uprawiał przez ponad 20 lat. Ponieważ lubi badać́ granice wytrzymałości swojego organizmu jego nowym hobby stały się̨ górskie biegi ultra. Od kilkunastu lat związany jest z Indoor Cycling. Od wielu lat prowadzi zajęcia w #fitnessklubsymetris, przekazując uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie. Jarek na swoich zajęciach gwarantuje przede wszystkim profesjonalizm, luz i hity zawsze na czasie.

„Im ciężej tym przyjemniej… Nie ma takiej góry na świecie, której nie da się podejść, jeżeli nie można jej pojechać…”