Fitness klub Symetris powstał w kwietniu 2008 roku z myślą o wszystkich miłośnikach fitnessu i zdrowego stylu życia. Posiadamy bogatą ofertę sportowo-rekreacyjną zgodną z aktualnymi trendami współczesnego fitnessu. Nasz klub to obiekt o powierzchni 900m, pięknie zlokalizowany nad Zalewem Kieleckim przy ul. Klonowej 55A w Kielcach. Symetris to najwyższa jakość usług fitness oraz kameralna atmosfera, co w połączeniu stanowi idealne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Na terenie klubu znajdują się:

  • sala cardio z widokiem na zalew, wyposażona w 24 maszyny cardio renomowanej włoskiej firmy Technogym tj. bieżnie, orbitreki, rowery, stepper, top, wave
  • siłownia z widokiem na zalew wyposażona w nowoczesne maszyny do treningu siłowego firmy Technogym i MasterSport, wolne ciężary
  • strefa treningu funkcjonalnego oraz z przeznaczeniem do treningów personalnych – Kinesis Space oraz Easyline firmy Technogym
  • 3 klimatyzowane sale do zajęć grupowych, w tym sala do indoor cyclingu, gdzie prowadzone są zajęcia na rowerach stacjonarnych
  • jedyne w Kielcach zajęcia grupowe na bieżniach mechanicznych do indor walkingu
  • przestrzenne szatnie z natryskami
  • barek z odżywkami
  • rolletic
  • sauna

Naszym atutem jest kadra trenerska. Cały nasz zespół to kompetentni i wykwalifikowani instruktorzy fitness oraz trenerzy personalni posiadający uprawnienia do wykonywania zawodu. Dbamy o to, by ciągle podnosić swoje kwalifikacje i staramy się dbać o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo.

Zajęcia grupowe są prowadzone na trzech klimatyzowanych salach, wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt fitness, grupowy monitoring pracy serca – System Suunto Fitness Solution, zgodnie z najnowszymi trendami fitness.

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów w klubie dyżurują trenerzy personalni, do których można zgłosić się po poradę. W ramach oferty klubu, specjalnie dla Państwa, nasi trenerzy ułożą indywidualne plany treningowe i poprowadzą treningi personalne.

Dodatkowo oferujemy korzystanie z urządzenia Rolletic. Jest to profesjonalne urządzenie masująco-rehabilitacyjne, skutecznie wspomagające odchudzanie oraz walkę z cellulitem. Na terenie klubu znajduje się również sauna, z której klubowicze mogą korzystać codziennie, w ramach karnetu.

Zapraszając do udziału w zajęciach fitness oraz korzystania z całej oferty naszego klubu życzymy Państwu dużo zdrowia, efektów i lepszego samopoczucia.