DEEPWORK Xpress

Tylko 30 minut? A może aż 30 minut? 😉

W sobotnie poranki o godz. 10⁰⁰ proponujemy Wam ekspresowy, ale niezwykle wyjątkowy, półgodzinny trening o wyższej intensywności.

Możecie spodziewać się zaskakujących kombinacji ćwiczeń, wyjątkowych wyzwań, super motywującej muzyki i prawdziwie pobudzającej energii.

Pomimo krótkiego czasu trwania, zajęcia te skutecznie wpływają na poprawę tempa metabolizmu, wzmocnienie całego ciała i zwiększenie wydolności układu oddechowego.

Tak jak tradycyjna wersja DEEPWORK’a, (którą możecie znaleźć w naszym grafiku w środy o godz. 19⁰⁰), format “Xpress” jest również inspirowany Tradycyjną Medycyną Chińską, koncepcją Yin&Yang i nawiązuje do teorii pięciu uzupełniających się żywiołów.

Trening śmiało możemy zaliczyć do grupy zajęć body&mind, czyli angażujących zarówno ciało, jak i umysł. Taka forma aktywności pozwala osiągnąć niesamowite efekty, zarówno sylwetkowe, jak i mentalne – pozbywasz się negatywnej energii, uwalniasz skumulowane w ciele napięcia i ładujesz “emocjonalne baterie” na cały dzień 🙂

Łączymy tu ćwiczenia statyczne z dynamicznymi. Pojawiają się skoki, przeskoki, podpory, pompki, wypady, ale również ćwiczenia spokojniejsze – tak zwane swingi (o działaniu wręcz terapeutycznym), czy ćwiczenia oddechowe i mobilizująco-rozluźniające.

Reasumując – będzie krótko, zwięźle, ale na temat… intensywnie i pozytywnie 🙂

Zaprasza Aleksandra Jaskólska – DEEPWORK Master Trainer, szkoleniowiec DEEPWORK Polska.

 

Zapisz się teraz TUTAJ