Kadra

Aleksandra Jaskólska
Aleksandra Jaskólska

Instruktor fitness z 18-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych. Fitness to jej praca, pasja, uzależnienie i styl życia. Swoje kwalifikacje regularnie poszerza podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji w Polsce i za granicą.

Certyfikowany instruktor wielu form treningowych: Step, Dance Choreo, Sztangi, TBC, Shape, Zdrowy Kręgosłup. Instruktor Pilates na poziomie 1 i 2 – uczennica londyńskiego Instytutu Pilatesa Michaela Kinga. Jedyny w Kielcach Instruktor Deep Work na poziomie Advance. Członek ekipy Deep Work Polska.Jedyny w Kielcach Instruktor bodyART®. Trener personalny, ze specjalizacją w treningu prozdrowotnym. Na swoich zajęciach Ola stawia na profesjonalizm, technikę i bezpieczeństwo, stwarzając jednocześnie niepowtarzalną i przyjazną atmosferę.

„Uwielbiam motywować do największego wysiłku nawet tych najbardziej leniwych i opornych. Najtrudniejszy jest pierwszy krok. Każdy kolejny robi się łatwiejszy. A kiedy zaczynasz zauważać zmiany, wtedy przyjście na trening jest Twoją ulubioną chwilą w ciągu dnia.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Dagmara Mostowska
Dagmara Mostowska

Instruktorka fitness, pływania i trenerka personalna. Propagatorka aktywnego wypoczynku, organizator turystyki dzieci i młodzieży Flow Fit. Była zawodniczka akrobatyki sportowej zaprasza do zdrowego ruchu!

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness, trener personalny

Katarzyna Woldan
Katarzyna Woldan

Absolwentka Studium Muzyczno-Ruchowych Form przy Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach – Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness. W latach 2003-2009 pracownik metodyczny, Master Trainer i Prezenter Centrum Edukacji Fitness Aerofit. Togu B.co Instructor, Walking Program Instructor, CrossCore® Master Instructor. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów fitness. Prowadzi zajęcia ruchowe i pracuje jako instruktor oraz trener personalny od 20 lat. Obecnie fitness menadżer w Fitness Klubie SYMETRIS Kielce, Prezenter i Master Trener CPF Wrocław, fitness menadżer FitStyle.

Fitness to od lat jej pasja i styl życia. Uczestnikom swoich zajęć powtarza: Zacznij – kiedy inni szukają wymówek, ćwicz – kiedy inni wciąż marzą, nie poddawaj się – kiedy inni rezygnują.

„Znajdź pracę, którą kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.”

Rola w klubie: Menadżer fitness, trener personalny i instruktor zajęć fitness

Katarzyna Socha
Katarzyna Socha

Instruktor fitness w specjalnościach: Instruktor Indoor Walking oraz Active Walking, instruktor ICG (Indoor Cycling), licencjonowany trener Blackroll, trener treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem systemów podwieszonych, kettlebells, tubbing, piłek, stepów, bosu itp. Swoją wiedzę wykorzystuje w prowadzeniu zajęć grupowych oraz w treningu funkcjonalnym. Pozytywnie uzależniona od aktywności fizycznej, która towarzyszy jej od najmłodszych lat. Z wykształcenia architekt krajobrazu. Przez kilka lat regularnie uczestniczyła w zajęciach fitness, szczególnie Indoor Cycling i Indoor Walking, które były jej sposobem na chandrę i lepsze samopoczucie. Nie boi się mocnego treningu i nowych wyzwań. Zwolenniczka racjonalnego żywienia i aktywnego trybu życia. Solidna praca i dobrze zaplanowany program treningowy to najważniejsze elementy w osiąganiu zamierzonych celów. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, a jej nową pasją są biegi górskie.

„Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Karolina Omańska
Karolina Omańska

Z zawodu jestem skrzypaczką, od dziecka związaną ze sportem – pływanie, narty, jeździectwo, wspinaczka skałkowa.

Instruktorem fitness jestem czynnie już 15 lat i wciąż niezmiennie mnie to pasjonuje. Zajęcia dają mi ogromną radość, którą staram się zarażać innych. Lubię zarówno mocne interwały, jak i klimatyczne stretchingi, czy treningi z piłką. Przyjdź i przekonaj się, jaką radość można czerpać ze wspólnych ćwiczeń. Do zobaczenia na sali!

Rola w klubie: Trener personalny i instruktor zajęć fitness

Maciej Paciorek
Maciej Paciorek

Uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, zdeterminowany. Prowadząc swojego bloga „Moja Przemiana” stał się motywacją dla wielu ludzi. Promuje zdrowy styl życia, podkreśla rolę regularnego i racjonalnego odżywiania, zaraża sportową pasją, jaką jest niewątpliwie rower. Na zajęciach ROWERY gwarantuje świetną zabawę, mocny trening z uśmiechem na ustach oraz litry przelanego potu. Uwielbia łamać granice, bić rekordy i wyznaczać ambitne cele.

„Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Maciej Sarnat
Maciej Sarnat

Instruktor Zumba Fitness, Zumba Toning, Zumba Step, Strong by Zumba oraz Instruktor Salsation Elite. Programy Dance Fitness od 4 lat są jego sposobem na życie. Nie wyobraża sobie dnia bez zajęć. Energią, uśmiechem i niesamowitą otwartością do ludzi zaraża swoich klientów. Przyjdź i przekonaj się sam. Wchodząc na salę fitness zapomnisz o nurtujących Cię tematach i problemach i wejdziesz do świata Dance i Latino, gdzie zaznasz różnych styli tańca. Do zobaczenia na sali!

„Dla mnie najważniejsza jest wspaniała zabawa, podczas której nie czujemy, że chudniemy.”

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Jarek Wojciechowski
Jarek Wojciechowski

Instruktor ICG – międzynarodowa licencja A. Sport to jego pasja i sposób na życie. Pozytywnie zakręcony na punkcie kolarstwa górskiego, które z powodzeniem uprawiał przez ponad 20 lat. Ponieważ lubi badać granice wytrzymałości swojego organizmu jego nowym hobby stały się górskie biegi ultra. Od kilkunastu lat związany jest z Indoor Cycling i szkołą Tomahawka. Tam ukończył szkolenia i zdobył licencje instruktorskie. Od 10 lat prowadzi zajęcia w klubach fitness, przekazując uczestnikom swoją wiedzę i doświadczenie. Jarek na swoich zajęciach gwarantuje przede wszystkim profesjonalizm, luz i hity zawsze na czasie.

„Im ciężej tym przyjemniej… Nie ma takiej góry na świecie, której nie da się podejść jeżeli nie można jej pojechać…”

Rola w klubie: Trener personalny i instruktor zajęć fitness

Iwona Wenta
Iwona Wenta

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku. Uczestniczka licznych szkoleń i warsztatów fitness. Kocha ćwiczenia rozwijające siłę i gibkość. Jest również amatorką innych form aktywności ruchowej. Ukończyła z powodzeniem maratony w Berlinie i Hamburgu. Inicjatorka i czynna uczestniczka kieleckiej amatorskiej grupy biegowej „Biegam Bo Muszę”. Jako instruktor fitness na „własnej skórze” odczuwa pozytywny wpływ aktywności ruchowej, która daje jej energię do innych działań.

„Uczestnicy moich zajęć są moimi gośćmi.”

Rola w klubie: Instruktor yogi

Magdalena Zebzda
Magdalena Zebzda

Pasjonatka zdrowego odżywiania, fitnessu oraz siłowni. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Ukończyła kurs trenera personalnego oraz szkoleniem I stopnia z zakresu dietetyki i suplementacji. Cały czas się rozwija i pogłębia swoją wiedzę zarówno z zakresu treningu jak i żywienia. Jej celem jest pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki dbając o poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń oraz indywidualne podejście do każdego trenującego. Na treningu stara się zarażać swoją energią i poczuciem humoru. Wyznaje zasadę, że dieta to nie kara, a zmiana dotychczasowych nawyków żywieniowych na zdrowsze.

„Trening rozwija nie tylko mięśnie, ale przede wszystkim silną wolę, cierpliwość i samodyscyplinę.”

Rola w klubie: Trener personalny i pracownik recepcji

Mariola Jamróz
Mariola Jamróz

Instruktor ICG – międzynarodowa licencja A. Instruktor zajęć grupowych na rowerach.

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Aneta Smelcerz-Gadecka
Aneta Smelcerz-Gadecka

Aneta od 11 lat uprawia Yogę. Na zajęcia Yogi trafiła przypadkiem szukając ulgi dla ciała – i tak zaczęła się jej przygoda z tą formą zajęć. Od 2014 roku stoi na macie rownież jako instruktor. Yoga

jest jej pasją i sposobem życia. Uczestnicy jej lekcji mówią, że najpierw na salę wchodzi jej uśmiech, a potem ona!

„Zapraszam serdecznie na zajęcia Yogi, w których to Wy i Wasz spokój, oddech i ciało będziecie najważniejsi. Ja będę tam dla Was.”

Rola w klubie: Instruktor yogi

Tomasz Ćwil
Tomasz Ćwil

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz studiów podyplomowych w zakresie żywienia i wspomagania dietetycznego w sporcie Wieloletni licencjonowany trener piłki nożnej oraz snowboardu. Od 2017 roku trener fitness i piłki nożnej w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów fitness.

Prywatnie miłośnik wszelkich form aktywności fizycznej niemalże od urodzenia. Poczucie humoru, dokładność w tym co robi i uśmiech towarzyszą mu na każdym kroku.

Rola w klubie: Trener personalny i instruktor snowboardu

Maciej Orlik
Maciej Orlik

Rola w klubie: sprawy techniczne, instruktor narciarstwa i windsurfingu

Iwona Górecka
Iwona Górecka

Jestem instruktorką z 6 letnim stażem. Moja pasja do trenowania własnego ciała rozpoczęła się od tańca we wczesnych latach szkolnych. Fitness to druga miłość, którą staram się doskonalić na eventach i warsztatach z zakresu zajęć wzmacniających. Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do ciała ludzkiego stąd formę Pilates dogłębnie i z fascynacją poznaje na szkoleniach. Uwielbiam urozmaicać ćwiczenia poprzez użycie różnych przyrządów. Hantelki, fit ball, bands, stepy, kettlebell to nieodłączny element moich zajęć. Staram się zachęcać uczestników do przekraczania w miarę możliwości swoich granic, energia i dynamizm to cechy dominujące u mnie na sali fitness.

Rola w klubie: Instruktor zajęć fitness

Kajetan Jastrzębski
Kajetan Jastrzębski

Nazywam się Kajetan Jastrzębski i jestem instruktorem Kickboxingu. Kickboxing trenuje regularnie od 2008 roku oraz boks od 2014. Wykorzystam cała swą wiedzę i doświadczenie, żeby wspierać Cie fizycznie i mentalnie na każdym etapie rozwoju. Pomogę Ci pokonać bariery i ograniczenia oraz wzmocnić wiarę w siebie.

Rola w klubie: Instruktor kickboxingu

Klaudia Chrzęszczyk
Klaudia Chrzęszczyk

Od progu powita Cię uśmiechem. Obsłuży, doradzi i odpowie na każde pytanie.

Rola w klubie: pracownik recepcji

Maja Kurek
Maja Kurek

Od progu powita Cię uśmiechem. Obsłuży, doradzi i odpowie na każde pytanie.

Rola w klubie: pracownik recepcji

Sylwia Saletra
Sylwia Saletra

Od progu powita Cię uśmiechem. Obsłuży, doradzi i odpowie na każde pytanie.

Rola w klubie: pracownik recepcji