Zapraszamy na trening!

Zapraszamy na trening!

Od soboty 6 czerwca, po prawie 3 miesiącach znowu działamy!❤️

To dla nas nie lada wydarzenie i chcemy, abyście czuli się komfortowo. Dopełniliśmy wszelkich starań, by przygotować klub. Higiena i dbałość o czystość od zawsze były u nas na pierwszym miejscu, jednak teraz na równi stoi bezpieczeństwo. W związku z tym w klubie pojawiły się: stacje dezynfekujące do rąk przy wejściu do każdej ze stref, dodatkowe płyny do dezynfekcji sprzętu, szyba separująca w recepcji oraz dostępne dla wszystkich jednorazowe maseczki. Oprócz tego wprowadzamy możliwość zakupu własnego ręcznika oraz maty do ćwiczeń. W klubie obowiązują limity dotyczące ilości osób na salach fitness, dlatego zachęcamy do wcześniejszych zapisów na zajęcia grupowe. Wykonujemy regularną dezynfekcję toalet, szatni i sprzętów oraz dbamy o przepływ powietrza. Wykonaliśmy przegląd wentylacji i klimatyzacji, ale to również należy do czynności konserwacyjnych, które wykonujemy regularnie.

W czasie przebywania na terenie klubu zaleca się Klubowiczom stosowanie do poniższych zasad bezpieczeństwa:
✔️ Zachowaj odstęp min. 2 m od innych ćwiczących
✔️ Używaj własnego ręcznika w trakcie ćwiczeń
✔️ Pamiętaj o częstym myciu i dezynfekcji rąk
✔️ Dezynfekuj miejsce ćwiczeń i urządzenia po wykonanych ćwiczeniach
✔️ Zakrywaj nos i usta przebywając na terenie klubu, zarówno przed jak i po aktywności (w szatni, przy recepcji czy na korytarzu). Podczas ćwiczeń NIE MUSISZ zakrywać nosa i ust.

Są to wytyczne Głównego Inspektoratu Sanitarnego, o których mamy obowiązek Was poinformować. Mamy nadzieję, że każdy podejdzie do sprawy ze zrozumieniem. Dbajmy o siebie nawzajem. Do zobaczenia w klubie!❤️